Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište nám ZDE - *klik*

16. 12. 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Podpora

(Káča ZvT, 24. 6. 2012 16:38)

Ahoj Staničko,
moc děkujeme za zájem! Některé formy pomoci jsem popsala výše Báře a co se týče míst, kde sídlíme: Máme čtyři domácí depozita, pražské, plzeňské, olomoucké a Kralupy. Nejblíže Brnu je tedy v tuto chvíli asi jen olomoucké, ale brzy budeme mít v těchto místech azyl/útulek. Za dobrovolníky budeme samozřejmě jen rádi.
Děkujeme a těšíme se
Tým o.s. Zvíře v tísni

Re: Podpora

(Káča ZvT, 24. 6. 2012 16:31)

Milá Báro,
mockrát děkujeme za vyjádřenou podporu, postoj a zájem jakkoliv pomoci! Moc si toho vážíme. Jsme také rádi, že článek v časopise oslovil a inspiroval spoustu z vás. Samozřejmě jsme vděční za veškerou pomoc, nejen tu finanční, ale každou, v rámci možností našich fanoušků a dobrovolníků. I sdílení informací je velká pomoc. Stejně tak třeba vytisknutí letáků a rozdávání nebo umístění ve škole a pod. Latáky můžeme poslat na e-mail. Můžete třeba i s kamarády uspořádat charitativní bazar z našich věcí a oblečení na prodej, které někam dovezeme. V Praze teď chystáme takovou akci i s umisťovací výstavou našich zvířátek, budeme včas informovat a rádi uvidíme všechny, kdo se chtějí přijít podívat nebo nám i pomoci.
Další článek by měl vyjít v časopise Bravo Girl v červenci.
Moc děkujeme a těšíme se na spolupráci.
Tým o.s. Zvíře v tísni

Pomoc

(Cindy, 17. 3. 2012 13:29)

Dneska jsem na Vás narazila na F.B.a jelikož jsem zjistila,že jste z Prahy mohu Vám občas s něčím pomoc.Bydlím v Holešovicích,bohužel ted nemám k dispozici auto,ale brzy si budu dělat řidičský prukaz a auto budu mít.Takže se ozvěte pokud budete potřebovat nějaký uklid,vycházku se zvířátkem atd.Já mám dva pejsky 3leté bordeauxskou dogu Luciánka a holčičku boerbula Thabitu.
Zdravíme Vás a těšíme se.
Ráda Vám pošlu kontakt na mě,ale né sem,nechci aby mě volal někdo jen tak z legrace.
muj email cindatko@seznam.cz

reakce na stránky

(Anna Křiváková, 2. 3. 2012 13:30)

Vážení strašně moc si vážím lidí, kteří se o opuštěná a týraná zvířata starají. Přeji všem pejskům, kočičkám..hodné a milující páníčky. Vám pevné nervy, hodně úspěchů a zadaných pejsků k majitelům ,kteří je budou mít opravdu rádi..Sama mám tři fenečky toy pudlíků a jsou to moje holčičky,zlatíčka...nikomu bych je nedala za nic na světě. Nepochopím jak se může někdo zbavit příkl. fenečky pudla 11 let, kvůli rodinným problémům. to je hyenismus...přece ona za to nemůže a zvykat si někde musí být i na psychiku toho pejska náročné. Držím Vám palce a hodně hodných páníčků, krásný den Anna

Re: reakce na stránky

(Káča ZvT, 2. 3. 2012 22:57)

Dobrý den, mockrát děkujeme za podporu a moc si toho vážíme! Máte pravdu, někteří lidé jsou opravdu nepochopitelně bezcitní... I proto se snažíme pomáhat a čím více nás bude, tím lépe. Mějte se hezky a zachovejte nám přízeň... Tým o.s. Zvíře v tísni

útulek Litvínov

(Ája, 2. 3. 2012 9:42)

Dobrý den, jen bych prosila o změnu webové stránky u útulku Litvínov na www.utulek-litvinov.estranky.cz. Děkuji

Re: útulek Litvínov

(Káča ZvT, 2. 3. 2012 22:54)

Dobrý den, moc děkujeme za reakci a upozornění, hned opravím! Díky a zdravím. Káča

Zkouška

(Káča ZvT, 16. 12. 2011 5:59)

Ahoj