Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište nám ZDE - *klik*

16. 12. 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chci adoptovat Klementýnku

(Iva Kvasničková, 25. 9. 2018 18:43)

Měla bych zájem si vzít Klementýnku. Psala jsem mail i dotazník., ale na nic nemám odpověď. Je možné si jí vzít? Díky.

Re: Chci adoptovat Klementýnku

(Káča ZvT, 1. 11. 2018 14:26)

Klementýnka je celou dobu rezervovaná a je to u ní všude uvedeno, v sobotu jede domů (máte v mailu).

dotazník k adopci

(pavlalancova@seznam.cz, 18. 7. 2018 22:46)

Dobrý den,
zajímalo by mne kde můžu vyplnit dotazník k adopci. Vím,že je ještě brzy na adopci štěňátka čivavy Meda,jen bych ho ráda vyplnila. děkuji Lančová Pavla Strakonice

Re: dotazník k adopci

(Káča ZvT, 19. 7. 2018 10:12)

Dobrý den,
posílá se v rámci komunikace mailem, info@zvirevtisni.org - odeslán.

pomužete?

(monika, 30. 6. 2017 11:03)

nevím co mám dělat,bydlíme v paneláku v Milovicích,máme tam polodivoke kočičky a jedna z nich přinesla pět asi měsíčních kotátek.Mame je zatím v bedýnce pod balkonem,moje mamka jim tam dává jíst.Lidi z baráku si už stěžujou že tam jsou,nevím co máme dělat ani na koho se obrátit o pomoc.Nechceme je tam nechat bez pomoci,bohužel čelíme čím dál většímu vyhrožování ze strany lidí s paneláku. Děkuji Volavková

Podhajsky

(Jiri, 5. 12. 2015 10:30)

Dobry den pisi s prosbou o radu uz nevim kudy kam. Mam starsi labradorku ktera nam onemocnela zanetem kuze lecba stoji kolem 2000 a ja nevim co si pocit uz jednou jsme ji lecili ale to jsem si mohl jeste dovolit nyni mam rodinu rocni dite a partnerku jsme zavisli na jednom platu na mem a nezbyva nam ani koruna bokem aby jsme mohli lidusku lecit mam strach ze ma nador na mlecnych zlazach s toho zanetu se cela vykusuje bojim se ze se utrapi k smrti. Poradte co delat kam se obratit pro pomoc aby to nebylo sni horsi muj email podhajsky007@seznam.cz zde prosim o odpoved s pozdravem podhajsky jiri

Jak zabránit?

(Zdenka, 1. 11. 2015 10:22)

Dobrý den,
v naší dědině žije ženská.Pořídí si vždy psa.První byl Kavkazký ovčák.Měla ho zavřeného celé dny v kotci 1,5x2metry.Asi tak po roce jsem ji potkala a měla na vodítku dva Bígle.Říkám kde má Arona.No prý ho někdo přiotrávil a pak byl agresivní tak ho nechala uspat.No nevím za plot se jí nikdo nedostane.No a co jsem ted koukala vidím hvězdu jak si vede Retrívra.Říkám kde máš ty Bígle a zase stejná pohádka o otrávení a zákeřnosti takže je nechala také uspat.CHci se zeptat jak pomoct tomuhle psovi .Protože věřím tomu že do dvou let ho nechá uspat.

jde o týrání psa?

(Terka, 30. 7. 2015 13:22)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na váš názor. Máme sousedy, kteří mají 3 velké psy na vybetonované zahradě (dá-li se tomu tak říci, spíš menší okolí baráku). Psi sice menší rozběh mají, ale 2 z nich nikdy nebyly za brankou a odmítají s něma chodit ven. Výsledek je ten, že žijí ve výkalech. Bernský salašnický pes má srst zarostlou a obalenou krustou z výkalů a druhý pes je štěně tibetské dogy, který začíná být agresivní. Bernský salašnický navíc skoro ohluchl, protože mu nečistí uši, dostal velký zánět a na léčbu je již pozdě. K veterináři se s ním dostavili až na naše naléhání. Okolo domu se válí kosti, které psy dostávají, ovšem najíst dostanou pravidelně. Proto se chci zeptat, zda-li vůbec má cenu nahlašovat toto týrání zvířat, když jsou pejsci spíše tlustí od nehýbání se. Nemůžeme se na to už dívat. Děkuji za radu.

Re: jde o týrání psa?

(terka, 30. 7. 2015 13:27)

Jen bych ráda podotkla, že majitelka je toho názoru, že pes nikdy neuvidí její branku z druhé strany a už při procházení okolo je zřejmé zanedbání psů. Na betonu jsou v létě i v zimě a kotec mají jeden malý, kde se 3 nevejdou. Navíc jsou všechny 3 fenky a jsou na sebe mezi sebou občas agresivní. Budu ráda za jakoukoliv odpověď, je nám pejsků opravdu líto, když chodíme každý den okolo nich s našema na procházku.

Týráné 4 měsiční štěně

(Aleksandra, 19. 2. 2014 22:58)

10 února na Fb byla zveřejněná prosba o finanční pomoc na nákladnou
léčbu 4 měsičního štěněte po pozřeni otravy. Majitelka psa Veronika
Fricová nebyla ochotna doložit jakykoliv doklad o dosavadním léčeni.
Taky odmítla nabídku 10 000,-Kč s podminkou hospitalizace na klinice
Jaggy v Brně.
Po vybraní částky o něco nižši než 5000,- na soukromy účet, sbírku
ukončila kamaradka majitelky psa s vysvětlením že už nechce se
dohadovat a číst některé ošklivé příspěvky... "Ošklive příspěvky" byl
požadavek doložit dokumentaci nebo cokoliv o dosavadni léčbě.
Bohužel adresu bydliště neznám, slečna bydli a pracuje v Liberci. Na
jejích stránkách je uveden kontakt na půjčovnu kde pracuje její
sestra.
Odkaz na stránky majitelky pejska - https://www.facebook.com/veronika.fricova.7
Nevím jak se dá pejskoví pomoct, slečna už ho "odepsala" a na dotazy nereaguje.

Formulař pro nahlášení bohužel nefunguje když neznám adresu psa a majitelky.

Re: Týráné 4 měsiční štěně

(Káča ZvT, 2. 3. 2014 5:07)

Dobrý den,
tohle je těžké posoudit nebo řešit. Už sama sbírka tohoto soukromého charakteru je "nelegální" (možná i to byl jeden z důvodů jejího zrušení), ale určitě si všichni hlavně ze srdce přejeme, aby se z toho pes dostal, a byl v pořádku, což podle posledních veřejných komentářů na profilu majitelky vypadá pozitivně:
"některé stehy praskly, ale Jeffik se cítí skvěle, kůže se pomalinku natahuje, ještě tak měsíc možná dva..."
26 únor v 21:09
Rozhodně bych z toho nedělala unáhlené závěry, že majitelka psa "odepsala", jen kvůli tomu, že přestala komunikovat s veřejností a dárci. Sice to vůči nim není nakonec fér, ale zkusme se vžít i do její náročné situace a stresu, a přejme hlavně brzké uzdravení pejskovi, ať už se léčí kdekoliv, a podle všeho nadále léčí (viz veřejně přístupná fotodokumentace z veteriny). Nejde v tomto případě o podvod, a i vybraná částka před ukončením sbírky pokryla určitě jen zlomek celkových nákladů za léčbu takto vážného případu. Kdyby to slečna finančně dál nezvládala, i my bychom na tento případ přispěli a klidně i sbírku zaštítili, ale evidentně se rozhodla, že o veřejnou pomoc, a s ní i dotazy spojené, nadále nestojí. Můžeme tedy jen doufat v dobrý konec, a držet pejskovi palce, ošetřující veterinář snad dělá maximum... Pokud by se Vám podařilo opět navázat s majitelkou pejska kontakt, můžete jí nabídnout i pomocnou ruku od nás. Proč slečna nechtěla a nechce zveřejnit dokumentaci o léčbě sice nechápeme, ale hlavně že léčba probíhá. Na nahlášení pro týrání tento případ neshledáváme.
Děkujeme za upozornění.

Re: Týráné 4 měsiční štěně

(Martina ZvT, 2. 3. 2014 21:06)

Dobrý den,
zasílám odkaz na reportáž o níže zmiňovaném pejskovi - http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/televizni-noviny-br-tn-1-3-2.html, čas 21:34. O pejska je postaráno a je v nejlepší péči.

Granule

(Michaela, 31. 5. 2013 22:02)

Dobrý den, mám německého špice, kupuji mu kvalitní <a href="http://www.granule.cz/">granule</a> na internetu. Jaké máte zkušenosti?

Amálka

(Vlasta, 14. 8. 2012 22:02)

Dobrý den,
mám velikánskou prosbu. Amálka, kříženka Bullmastifa a X....odešla k novým majitelům v říjnu 2011. Mám u sebe její sestřičku Magie...říkáme jí Merry. Chtěla bych se setkat s páníčkama Amálky a jít někdy venčit společně...
moc děkuji.
tel: 775 446 487
email : damanecka1@seznam.cz

Re: Amálka

(Káča ZvT, 14. 8. 2012 22:12)

Dobrý den,
to je super!!! Skvělé, že jste se ozvala. Měli jsme nejdřív holčičky obě. Soukromě předám kontakt na majitele. Amálka se nyní jmenuje Sára a je jí pěkný kousek :)
Děkujeme a zdravíme.

Re: Re: Amálka

(Vlasta, 14. 8. 2012 23:16)

:-))) paráda, jsem na holčičku moc zvědavá, naše je také pěkný macík :-))) budu moc ráda a děkuji za ní....jsem šťastná že jí mám, jen se stále trochu bojí dětí...:-(( jinak je to bezproblémový pejsek...
na FB pod jménem Vlasta Chroustová se mrkněte na fotečky...prof. fotka jsem já v růžové halence

pomužuvam

(Barbora Kučová (607108192), 16. 7. 2012 3:05)

dobri den ja bych vam strasně rada pomohla zavolej te my ja chci odvas zviře !!!! štěne nebo kačku rada bych byla rada za oboji prosim zavolej te my tadi je čislo 607108192 moc dekuji ja se taki tet staram ozviřata o šešt divokich koček ale ja je nemužu chitit to je ten problem a já se one hodně bojim uš je mam taki pojmenovani a jsem nane zavisla každej den je chodim krmit to je moje uš jsem kvulinim zubla o deset kilo a mam je teprv měsic a mam hodne velki starosti one oni by potrebovali odchitit !!proto že je tam honej deti !!!,,,a pak je prejede aouto to ja se bojim bydlim ve Štěti a ja bych taki snima potrebovala hodne pomoc jsili byste je nemohli chitit a ja bych vam posila 800mesične za ne ja bych hodne snima potrebovala pomoc dekuji

Re: pomužuvam

(Káča ZvT, 16. 7. 2012 3:09)

Dobrý den, zítra Vám zavoláme! Děkujeme.

Podpora

(Barbora, 23. 6. 2012 13:12)

Dobrý den, strašně mě zaujal článek, který teď vyšel v Bravíčku. Miluju pejsky, ale i ostatní zvírátka. Nesnáším všechny ty pokusy, týrání, a celkově ubližování těmhle nebohým čtyřnohým stvořením. Bohužel nejsem zatím výdělečně činná, ale jak bych mohla, pomůžu! Jakoukoliv pomoc, sdílení, publikování či čímkoliv jiným, ráda pomůžu! Budu se snažit něco třeba i přivést.
Hodně štěstí vám i čtyřnohým miláčkům, mějte se hezky Bára

Podpora

(Stanička , 24. 6. 2012 15:07)

Dobry den v Bravicku sem se dozvedela o vasich webovich strankach a o pribezich opustenich zvirat a chtela bych vam nejak pomoci. A zaroven se zeptat jestli sidlite jeste nekde jinde nez v Praze ( nekde pobliz brna ) ?