Jdi na obsah Jdi na menu
 


* Netestováno na zvířatech - seznam

 

(KRMIVO DOLE)

 

Seznam značek s HCS-HHPS dostupných v ČR

 

Výrobky následujících značek s HCS/HHPS jsou dostupné v ČR:

100% Pure - http://www.100percentpure.com/http://www.100pure.cz/ 

Aftercare - www.theaftercarecompany.com

Amie - http://www.amieskincare.com/ 

Astonish - http://www.astonishcleaners.com/ 

Aubrey Organics - www.aubrey-organics.com 

Balm Balm - www.lavanda.cz/balm-balm/c-1163/ ; www.balmbalm.com

Cuccio Naturale - www.cuccio.com

Ecozone - http://www.ecozone.com/ 

Freeman – www.freemanbeauty.comwww.calco.cz

Hedera natur (značky: Almacabio, Equo, Eco, Florame) - www.detersivoequo.it,www.florame.cz

Jason Natural Cosmetics - www.jason-natural.com

Kiss My Face – www.kissmyface.com

Laboratoire Holistica International – www.holistica.fr

Lily LoLo Mineral Cosmetics - http://www.lilylolo.co.uk/http://www.lilylolo.cz/

Liz Earle Cosmetics (KPL Cosmetics Ltd) - (pouze přes internet)www.lizearle.com

L'Occitane – www.loccitane.com - aktuálně odebrán certifikát HCS kvůli prodeji do Číny, kde se na zvířatech přetestují i dodané přípravky... více ZDE a v POSTOJI firmy

Lush - www.lushcz.cz - Pozn.: Tato značka certifikát HCS nemá, ale rozhodli jsme se udělat výjimku a zařadit ji na seznam, jelikož její systém kontroly dodavatelů je ještě přísnější než u HCS, důraz na netestování na zvířatech a prověřování dodavatelů je kladen od založení této značky a mimo vyrábění kosmetiky se Lush zaměřuje i na aktivní lobbing za nahrazení pokusů na zvířatech. Více o jejich systému zde. - Zvíře v tísni doporučuje...

Manufaktura - www.manufaktura.cz

Marks & Spencer - www.marks-and-spencer.cz

Mary Kay – www.marykay.cz - aktuálně odebrán certifikát HCS kvůli prodeji do Číny, kde se na zvířatech přetestují i dodané přípravky... více ZDE a v POSTOJI firmy

Melvita - www.melvita.cz 

Montagne Jeunesse - www.montagnejeunesse.com

Nothing Nasty - (pouze přes internet) www.nothingnasty.com

Organix South Inc. (Thera Neem) - www.organixsouth.com

Paul Mitchell - www.paulmitchell.comwww.paulmitchellshop.cz

Raw Gaia - http://www.heaven4skin.cz/raw-gaia-v2.html

Raw Skin Food - http://www.rawskinfood.co.uk/

Sanoflore - www.sanoflore.cz

SpaRitual - http://www.sparitual.eu/ 

Suma Foods (Triangle Wholefoods Collective Ltd; výrobky Ecoleaf) -www.suma.coop

Super Diet - www.superdiet.fr

The Body Shop – www.thebodyshop.com

Urtekram – www.urtekram.cz

Yes Syzygy Ltd www.yesyesyes.org

Yves Rocher - www.yves-rocher.cz - aktuálně odebrán certifikát HCS kvůli prodeji do Číny, kde se na zvířatech přetestují i dodané přípravky... více ZDE a ve VYJÁDŘENÍ firmy

W.S. Badger - www.badgerbalm.com

 

 

Testování kosmetiky v Číně - důvod odebrání HCS

 


zdroj: Svoboda zvířat

 

mojesminky.cz - e-shop

 
Kosmetik ohne Tierversuche - aplikace do mobilu

 

PETA
http://www.peta.org/living/beauty-and-personal-care/companies/default.aspx

 

Certifikát HCS

Certifikát BDIH

Certifikát Vegan

 

Zvítězili jsme! V EU začne platit zákaz dovozu a prodeje kosmetiky testované na zvířatech! - klik

 

Netestovaná krmiva:

 

    Farmina

    přeloženo:

Neděláme pokusy na zvířatech, náš výzkum je zaměřen na ověření funkčnosti vyspělých výrobků a je založena na spolupráci chovatelů a majitelů domácích mazlíčků, které nám umožňují pracovat se zvířaty  za běžných podmínek a v jejich domácím prostředí.

Clinivet

oceněno PETA

Fromm Family

oceněno PETA

Arden Grange

Canidae

Feelwells

oceněno Ethical Award a PETA

OmniPro

OmniPro products are cruelty free and have been developed without
being tested on animals
OmniPro produkty jsou bez krutosti a byly vyvinuty bez testování na zvířatech

Animonda

prohlášení ZDE

Brit

prohlášení ZDE

Fitmin

prohlášení ZDE

Calibra

prohlášení ZDE

OrganiPets

oceněno PETA

Almo Nature

oceněno PETA

Perro

oceněno PETA

 

peta_logo.jpg
 

 

 

Zde další, jsou to krmiva dostupná v UK, ale některá jsou i u nás (např. Benevo,

Ami, Yarrah - veganská).

http://www.peta.org.uk/features/non-animal-tested-companion-animal-food/

http://www.mediapeta.com/petauk/PDF/NONTESTEDCOMPANIONANIMALFOOD.pdf

 

 

Zde je ta krutost:

http://www.youtube.com/watch?v=EN82rnH7Ldo&feature=player_embedded

 
Laboratorní psi poprvé venku...
 

 Černá listina:

PROCTER & GAMBLE: IAMS, EUKANUBA,
MARS: Pedigree, Cesar, Whiskas, Sheba, Kitekat, Pal, Chappie, Bounce
NESTLÉ: Friskes, Friskies Petcare, Bonio, Wunalot, Soilers, Felix, Arthur´s, Choosy, Alpo, Mighty Dog
COLGATE-PALMOLIVE: Hill´s Science Diet, Prescription Diet
RALSTON-PURINA: Purina, Edward Baker
 
 

 

CIGARETY ZDE - KLIK

 

 

69085_10151385699941704_757932656_n.jpg

 

 

10961992_10202208431490521_581492645_n.jpg

 

 

companies-that-dont-test-on-animals-post-602x602.jpg

 

 

hcs.jpg

 

 

 no-testing.jpg

 

 

peta.png

 

 

 logo_dogdog.jpg 

 

 

 beztestovani.jpg

 

 

 

 

Příspěvky

Vyjádření Yves Rocher

1. 2. 2012