Jdi na obsah Jdi na menu
 


* Netestováno na zvířatech - seznam

 

(KRMIVO DOLE)

 

Seznam značek s HCS-HHPS dostupných v ČR

 

Kosmetika a prostředky pro domácnost s HCS/HHPS (a tedy netestované na zvířatech) dostupné v ČR (značky s označením „pouze přes internet“ lze koupit pouze v zahraničních e-shopech, ale s doručením do ČR):
 

100% Pure - http://www.100percentpure.com/http://www.100pure.cz/ 

Adam´s Naturals (pouze přes internet) – www.adamsnaturals.com

Aftercare - www.theaftercarecompany.com

Any Cosmetics – www.theanycosmetics.com
Argital –  www.argital.it

Astonish - http://www.astonishcleaners.com/ 

Aubrey Organics - www.aubrey-organics.com 

Badger – www.badgerbalm.com

Balm Balm - www.lavanda.cz/balm-balm/c-1163/ ; www.balmbalm.com

Beautiful Movements Cosmetics – www.bmbeauty.com

Beauty Without Cruelty – www.bwcshop.com

Bio-D – www.biodegradable.biz

Bria Organics (pouze přes internet) – www.briaorganics.com

Chirp cosmetics company (pouze přes internet) – www.chirpcosmeticscompany.com

CORE cosmetics (pouze přes internet) – www.corecosmetic.com

Crazy Rumors – www.crazyrumors.comwww.rumors.cz

Cuccio Naturale - www.cuccio.com

Dermalogica – www.dermalogica.comwww.dermalogica.cz

Desert Essence – www.desertessence.com

Douces Angevines – www.doucesangevines.com Pozn: Tato značka HCS nemá, ale má obdobný certifikát organizace One Voice – více informací

Dr. Bronner´s Magic Soaps – www.drbronner.com

Earth Friendly Products – www.ecos.com

Ecocare (pouze přes internet) – www.ecocareorganic.com

Ecocolors (pouze přes internet) – www.ecocolors.net

Ecover –  www.ecover.com

Ecozone - http://www.ecozone.com/ 

Emerita (pouze přes internet) – www.emerita.com

Everyday Minerals – www.everydayminerals.com

Faith in Nature – www.faithinnature.co.uk

Farm Dog Naturals (pouze přes internet) – www.farmdognaturals.com

FíOR Minerals (pouze přes internet) – www.fiorminerals.com

Forever Living Products – www.foreverliving.com

Forsythe Cosmetic Group (značka Color Club) – www.cosmeticgroup.com

Freeman – www.freemanbeauty.comwww.calco.cz

Gloss & Toss (pouze přes internet) – www.glossandtoss.net

Hurraw!Balm - www.hurrawbalm.comwww.bangbag.cz/content/13-o-balzamech-hurraw

Ilia Beauty – www.iliabeauty.com

Inlight Organic Skincare – www.inlight-online.co.uk

Jason Natural Cosmetics - www.jason-natural.com

Jordana Cosmetics – www.jordanacosmetics.comwww.jordanacosmetics.eu

Juice Beauty – www.juicebeauty.com

Kiss My Face – www.kissmyface.com

Laboratoire Holistica International – www.holistica.fr

Lily LoLo Mineral Cosmetics - http://www.lilylolo.co.uk/http://www.lilylolo.cz/

Liz Earle Cosmetics (KPL Cosmetics Ltd) - (pouze přes internet)www.lizearle.com

Manna Natur Kosmetikum – www.manna.huwww.mannamydlo.cz

L'Occitane – www.loccitane.com - aktuálně odebrán certifikát HCS kvůli prodeji do Číny, kde se na zvířatech přetestují i dodané přípravky... více ZDE a v POSTOJI firmy

Lush - https://cz.lush.com/ - Pozn.: Tato značka certifikát HCS nemá, ale rozhodli jsme se udělat výjimku a zařadit ji na seznam, jelikož její systém kontroly dodavatelů je ještě přísnější než u HCS, důraz na netestování na zvířatech a prověřování dodavatelů je kladen od založení této značky a mimo vyrábění kosmetiky se Lush zaměřuje i na aktivní lobbing za nahrazení pokusů na zvířatech. Více o jejich systému zde
Edit: V našem seznamu Lush figurovala do prosince 2016, protože její firemní politika ohledně netestování na zvířatech byla velmi přísná. Pak jsme se dozvěděli, že společnost změnila svá kritéria pro testování kosmetiky a umožňuje testování kosmetických složek na zvířatech v rámci chemického Nařízení REACH. Proto byla společnost z našeho seznamu vyjmuta. Více infrormací – www.cz.lush.com/article/animal-testing-our-policy-cs#

Manufaktura - www.manufaktura.cz

Marble Hill (pouze přes internet) – www.marblehillonline.co.uk

Marks & Spencer - www.marks-and-spencer.cz

Mary Kay – www.marykay.cz - aktuálně odebrán certifikát HCS kvůli prodeji do Číny, kde se na zvířatech přetestují i dodané přípravky... více ZDE a v POSTOJI firmy

Method – www.methodhome.com

  Milani – milanicosmetics.com
  Montagne Jeunesse - www.montagnejeunesse.com

Mrs. Conn’s Bath Day (pouze přes internet) – www.mrsconns.com

Nothing Nasty - (pouze přes internet) www.nothingnasty.com

Organix South Inc. (Thera Neem) - www.organixsouth.com

Patyka (pouze přes internet) – www.patyka.com

Paul Mitchell - www.paulmitchell.comwww.paulmitchellshop.cz

Paula’s Choice – www.paulaschoice.com 

Raw Gaia - http://www.heaven4skin.cz/raw-gaia-v2.html

Santaverde – www.santaverde.de

Serpens – naomibiocosmetics.sk

Seventh generation – www.seventhgeneration.com

SpaRitual - http://www.sparitual.eu/ 

Suma Foods (Triangle Wholefoods Collective Ltd; výrobky Ecoleaf) -www.suma.coop

The Body Shop – www.thebodyshop.com

Urban Decay – www.urbandecay.com

Urtekram – www.urtekram.cz

Yarok – www.yarokhair.com

Yes to (pouze přes internet) – www.yestocarrots.com

Yves Rocher - www.yves-rocher.cz - aktuálně odebrán certifikát HCS kvůli prodeji do Číny, kde se na zvířatech přetestují i dodané přípravky... více ZDE a ve VYJÁDŘENÍ firmy

ZAO Essence of Nature – www.zaomakeup.com/en


 

Seznam obchodů, v nichž lze výrobky těchto značek zakoupit

 

 

Testování kosmetiky v Číně - důvod odebrání HCS

 

Můžeme se spoléhat na zákaz testování kosmetiky na zvířatech?

 


zdroj: Svoboda zvířat

 

mojesminky.cz - e-shop

dekorativka.cz(/netestovano-vegan)

 
Kosmetik ohne Tierversuche - aplikace do mobilu

 

PETA
http://www.peta.org/living/beauty-and-personal-care/companies/default.aspx

 

Certifikát HCS

Certifikát BDIH

Certifikát Vegan

 

Zvítězili jsme! V EU začne platit zákaz dovozu a prodeje kosmetiky testované na zvířatech! - klik

 

Netestovaná krmiva:

 

    Farmina

    přeloženo:

Neděláme pokusy na zvířatech, náš výzkum je zaměřen na ověření funkčnosti vyspělých výrobků a je založena na spolupráci chovatelů a majitelů domácích mazlíčků, které nám umožňují pracovat se zvířaty  za běžných podmínek a v jejich domácím prostředí.

Clinivet

oceněno PETA

Fromm Family

oceněno PETA

Arden Grange

Canidae

Feelwells

oceněno Ethical Award a PETA

OmniPro

OmniPro products are cruelty free and have been developed without
being tested on animals
OmniPro produkty jsou bez krutosti a byly vyvinuty bez testování na zvířatech

Animonda

prohlášení ZDE

Brit

prohlášení ZDE

Fitmin

prohlášení ZDE

Calibra

prohlášení ZDE

OrganiPets

oceněno PETA

Almo Nature

oceněno PETA

Perro

oceněno PETA

 

Farm Dog Naturals - přírodní léčiva a přípravky

Leping Bunny, Vegan - INFO

 

peta_logo.jpg
 

 

 

Zde další, jsou to krmiva dostupná v UK, ale některá jsou i u nás (např. Benevo,

Ami, Yarrah - veganská).

http://www.peta.org.uk/features/non-animal-tested-companion-animal-food/

http://www.mediapeta.com/petauk/PDF/NONTESTEDCOMPANIONANIMALFOOD.pdf

 

 

Zde je ta krutost:

http://www.youtube.com/watch?v=EN82rnH7Ldo&feature=player_embedded

 
Laboratorní psi poprvé venku...
 

 Černá listina:

PROCTER & GAMBLE: IAMS, EUKANUBA,
MARS: Pedigree, Cesar, Whiskas, Sheba, Kitekat, Pal, Chappie, Bounce
NESTLÉ: Friskes, Friskies Petcare, Bonio, Wunalot, Soilers, Felix, Arthur´s, Choosy, Alpo, Mighty Dog
COLGATE-PALMOLIVE: Hill´s Science Diet, Prescription Diet
RALSTON-PURINA: Purina, Edward Baker
 
 

 

CIGARETY ZDE - KLIK

 

 

69085_10151385699941704_757932656_n.jpg

 

 

10961992_10202208431490521_581492645_n.jpg

 

 

companies-that-dont-test-on-animals-post-602x602.jpg

 

 

hcs.jpg

 

 

 no-testing.jpg

 

 

peta.png

 

 

 logo_dogdog.jpg 

 

 

 beztestovani.jpg

 

 

 

 

Příspěvky

Calibra - prohlášení o netestování

29. 3. 2012

 

Fitmin - prohlášení o netestování

23. 3. 2012

 

Brit - prohlášení o netestování

23. 3. 2012

 

Animonda - prohlášení o netestování

23. 3. 2012

 

Certifikát HCS

25. 2. 2012

 

Seznam všech značek s certifikátem HCS a/nebo HHPS

25. 2. 2012

 

Certifikát Vegan

25. 2. 2012

 

Certifikát BDIH

25. 2. 2012

 

Postoj Mary Kay

1. 2. 2012

 

Postoj L´OCCITANE

1. 2. 2012